Blog > Komentarze do wpisu

Idealny prezent na rocznicę ślubu

Zastanawiałam się dość długo, co kupić mężowi z okazji zbliżającej się wielkimi krokami rocznicy ślubu.....Szukałam inspiracji w Internecie, na różnych forach internetowych i w poradnikach....myślałam, co by mu się przydało lub czym go zaskoczyć....

I oto kupiłam! Dziś :)

Zgadniecie co?

Smartfona! Swój "stary" (w cudzysłowiu, bo nie wiem, czy miał chociaż rok, a kosztował majątek) mąż rozbił ostatnio na wakacjach. Kupiłam tani zamiennik "na chwilę", ale ten wylądował u córki, bo musiała w końcu mieć telefon (jej poprzedni się popsuł). Wymyśliłam więc, że zaciągnę ich dziś do sklepu z agd/rtv i innymi udziwnieniami, mąż znalazł "ten jedyny" i chcąc, nie chąc, musiałam dać mu prezent rocznicowy wcześniej.

Poprosiłam pana z obsługi, zapłaciłam....gdybyście mogli zobaczyć to dziecięce szczeście wyryte na twarzy męża! :) HA! Dla czegoś takiego naprawdę warto :) Mimo, że wcześniej go dostał. 

Tak, jak z rowerem. Dostał rower za sporą kwotę już na urodziny (a te ma w styczniu), ale gdybym mu nie kupiła już w maju, musiałby jeździć jeszcze ten sezon na starym (bardzo starym i bardzo kiepskim) rowerze. Więc ma już chyba wszystko.

A nie, jeszcze laptopa ma długo! Podczas, gdy  ja mam już trzeciego (a ze względu na rodzaj pracy muszę mieć naprawdę dobre parametry i....ładny kolor ;) ), on nadal ma jednego, tego samego. Ot, już wiem co dostanie....na co? Jeszcze nie wiem :)

A więc idealny prezent rocznicowy to taki, który jest idealnie dopasowany do potrzeb Waszego męża :)

A wy, co kupujecie mężom/chłopakom/kochankom na rocznice? ;)

wtorek, 18 sierpnia 2015, matkapolka88

Polecane wpisy