Blog > Komentarze do wpisu

Philips Lumea Prestige

Pora już na jakieś przemyślenia, na jakieś podsumowanie dotychczasowego testowania.

Philips Lumea Prestige to urządzenie zachwycające swoją nowoczesnością nie tylko w użyteczności, ale także w wyglądzie. To urządzenie doskonałe dla każdej kobiety (poza cukrzykami i kobietami w ciąży- im nie wolno go stosować, co może być kluczową informacją). Zapakowane w piękne pudełko od razu przykuwa uwagę swoją wysoką jakością. Automatyczny dobór mocy do koloru skóry to świetna opcja, a jeszcze lepsza- możliwość jej manualnej zmiany. Urządzenie doskonałe w swej prostocie- nie trzeba być geniuszem technologicznym, by potrafić bez problemu je obsłużyć- najważniejsze jest zachowanie kąta 90 stopni i można działać. Doskonałe jest też to, że nie trzeba przy każdym błysku "klikać", tylko przycisk można dłużej przytrzymać i błyski następują po sobie w równych, doskonale dobranych odstępach czasu. 

Urządzenie działa- i to widać, ponieważ już po pierwszym zabiegu zdecydowanie wolniej wzrastał włos. Minusem dla mnie jest to, że w niektórych okolicach skóry błysk jest zwyczajnie niekomfortowy- lekko bolesny, jakby ukłucie, nie potrafię sprecyzować. I mimo, że używałam mocy "2" przy zalecanej "piątce", wciąż bywały momenty nieprzyjemne, przez co musiałam zejść do "jedynki", co teoretycznie nieco zmniejsza intensywność zabiegu, ale moje nogi mimo to są całkiem zadowolone.

IMG_20170425_140252_resized_20170425_020325100

Jeśli więc nie chcecie co drugi dzień tańcować w łazience z jednorazową maszynką do golenia albo odczuwać bólu depilatora- Philips Lumea Prestige będzie dla Was jedynym słusznym rozwiązaniem- opóźnia wzrost włosa, pozostawia skórę gładką, po ostatnim zabiegu cieszymy się gładką skórą do 8 tygodni. Potem zabieg trzeba powtórzyć. Jednakże, cóż to za wada w obliczu codziennego golenia nóg?

Cieszy też to, że Philips pomyślał o wszystkim - dodając nakładkę na twarz- a w innych wersjach także do okolic bikini.

Zabieg w przypadku nóg trwa około 5 minut w moim przypadku. I cóż- polecam zdecydowanie, a w razie pytań jestem otwarta, dyspozycyjna i postaram się udzielić odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

wtorek, 25 kwietnia 2017, matkapolka88

Polecane wpisy