RSS
piątek, 30 stycznia 2015

Jakiś czas temu mój syn wziął udział w konkursie Bobovity "zdjęcie z przyjacielem". w zasadzie ja wzięłam w nim udział, bo syn raczej nieświadomie.

Czekaliśmy trochę na nagrodę, ale w końcu przyszła, całkiem sensowna paczuszka. 

Bobovita, dziękujemy!

 

sobota, 10 stycznia 2015

W ramach kampanii Streetcom (streetcom.pl/) otrzymałam w Kampanii Nestle www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/nestle-dziecko otrzymałam dwa opakowania mleka Nestle Junior do testowania z moim małym odkrywcą smaku. Waniliowe i z miodem. Zdecydowanie mleko z miodem przypadło mu bardziej do gustu. Efekty poniżej. Co więcej, zorganizowałam spotkanie ze znajomymi mamami, na który przedstawiłam fajne przepisy, które podsunęło mi Nestle w przewodniku Ambasadorki. 

Nie muszę chyba Wam mówić, że mamy były zadowolone, a dzieciaczki zasmakowały w miodowym szaleństwie? Dla chętnych mogę wstawić przepisy Nestle choćby na naleśniczki z mlekiem modyfikowanym :) Ponadto na ww. stronie zdrowystartwprzyszlosc.pl są naprawdę swietne przepisy, któe mogą Was zainspirować na stworzenie własnego, niepowtarzalnego jadłospisu dla Waszego maluszka!

Mleko Nestle Junior zawiera dużą ilość żelaza i wpania, które sa niezbędne w diecie naszych dzieci. Zapewnia spokój mamie i zdrowie dziecku :) 

Spróbujcie sami!